niedziela, 3 października 2010

Dziś nowy Doktor Who w TV

Jak już zapowiadałem, dziś w niedzielę rozpoczyna się emisja nowej 5 serii Doktora Who na kanale BBC Entertainment. Będzie to specjalny odcinek zatytułowany Drugi Doktor (ang. The Next Doctor). Przypomnę, że na innych kanałach w Polsce nie była jeszcze emitowana seria 4.

Na ten sam dzień planowane są emisje wielu innych seriali, w tym Spin-offu Doktora Who. Przez ostatni miesiąc wspomniana stacja TV wciąż emitowała, co raz to dłuższe zwiastuny nowych filmów.

Doctor Who 2010 titleDoctor Who 2010 title


Godzina emisji nie jest dokładnie znana, po ostatnich problemach. Najprawdopodobniej będzie to albo 19:00 albo 20:00.

Nowa seria była poprzedzona codzienną emisją po dwa odcinki wcześniejszych serii, o czym pisałem w tym miejscu.
O nowej serii pisałem w poście Doktor Who - nowości.


Update:
W nowej serii zobaczymy nowego aktora w roli tytułowego Doktora, czyli Matta Smitha:


Doctor Who: The Eleventh Hour BBC One TV TrailerDoctor Who Series 5 Cinema Trailer


Nowa wersja muzyki z sezonu 5:


Doctor Who - Series 5 - Full Theme MusicUpdate:
Zwiastun serii od 1 do 5, ale jeszcze nigdy nie emitowany w PL:


Doctor Who: Series 1-5 Ultimate TrailerUpdate:
Dzisiejszy specjalny odcinek Doktora był wyemitowany o godzinie 19:00, jednak na stronie WWW, kanału BBC Entertainment, znajduje się taka informacja:
    20:00 Doktor Who: Drugi Doktor

    Wigilia 1851. Cybermeni przemierzaj? ulice wiktoria?skiego Londynu. Doktor spotyka... Drugiego Doktora. B?d? musieli walczy? po??czy? si?y.
Natomiast o godzinie 19:00, miał być rzekomo wyemitowany piewszy odcinek 3 serii, serialu "Si?y pierwotne", natomiast niby o 21:15 nowy odcinek Torchwood: Dzieci Ziemi.
To już miesiąc czasu mają taki bajzel na stronce...

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...