wtorek, 26 października 2010

Dlaczego wybory wygrał B. Komorowski ?

Jeżeli zastanawiacie się dlaczego Bronisław Maria Komorowski zwyciężył w ostatnich wyborach prezydenckich to mam dla was odpowiedź na to pytanie, która pewnie Was zaskoczy ;)

Można odnaleźć wiele źródeł mówiących o tym ile obecny Prezydent zapłacił za rozmowy komórką (mowa o pojedynczym rachunku z okresu kadencji 2001-2005).

No jak myślicie ile to było ??

500 zł ?

1000 zł ?

5000 zł ?

Nie !

Może 10 000 zł ?

Nie !

A może 20 000 zł ?

Też nie !

To było 170 000 zł.


Bronisław Komorowski zapytany o ten rekordowy rachunek odpowiedział:
    Dzwonię wszędzie.

    Bronisław Maria Komorowski (źr. wikicytaty)
Wygląda na to, że aby wygrać wybory (mając przeciwko sobie nawet to co się mówi) wystarczy... agitować wyborców dzwoniąc do nich wszystkich ! :D


Daleko idące wnioski płynące z tak dużych rachunków płaconych przez naszych polityków - pozostawiam Wam ;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...