piątek, 22 października 2010

Targi ON/OFF

Dziś zaczynają się w Warszawie targi ON/OFF, czyli największe tego rodzaju targi w Polsce. Jutro jest pierwszy dzień otwarty, dlatego pewnie będzie można mnie tam spotkać z kolegami.

Początkowo byłem dość mocno zaangażowany w organizację stoiska na tej imprezie, no ale po raz pierwszy atmosfera zrobiła się tak toksyczna i nierozwojowa, że musiałem zrezygnować. Szkoda, że tak wyszło, no ale czasami trzeba wiedzieć kiedy się wycofać. Może w przyszłości będzie lepiej.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...