niedziela, 31 października 2010

WWW BBC Entertainment poprawna ?

Niedawno wspominałem o emisji najnowszych odcinków Doktora Who na kanale BBC Entertainment, przy tym spostrzegłem, że program na stronie WWW tego kanału jest wzięty z kosmosu ;)

Jednak dziś program na tej stronce WWW (BBC Entertainment) jest już poprawny. Zgadzają się pory emisji programów np. wspomniany odcinek Doktora Who jest o 19:00, a nie o 20:00 jak wcześniej można było przeczytać itp. Dodatkowo zostały też poprawione rażące błędy z polskimi znakami w opisach programów (co dokładnie cytowałem we wcześniejszym poście).

Jak to się zwykle mówi, lepiej późno niż wcale;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...