niedziela, 21 listopada 2010

Doktor Who na AXN

Obecnie na kanale AXN (czyli tym powszechnie dostępnym) emitowana jest pierwsza seria Doktora Who, dziś były to części 1 i 10. Główną rolę Doktora gra tutaj Christopher Eccleston, a jego towarzyszką jest Rose (Billie Paul Piper), która jest jedną z chyba najbardziej lubianych przez widzów odtwórczyń tej roli.


Doctor Who Season 1 Trailer

Przypominam, że obecnie na kanale BBC Entertainment, emitowana jest najnowsza 5 seria Doktora Who z 2010 roku, czyli właśnie dziś o 19:00 emitowane będą dwa kolejne odcinki (5 i 6).


Ogólnie namawiam do oglądania kanałów AXN, bo faktycznie można na nich znaleźć perełki światowego kina, co jest niezwykłe bo na innych kanałach jest jedynie wszechobecna szmira z tysiącami odcinków, które niczym się nie różnią od siebie, a ich poziom obrywa zbyt wysokie dno...

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...