czwartek, 25 listopada 2010

Świat się zmienił ?

Dziś Prezydent Bronisław Maria Komorowski odnośnie zbrodni katyńskiej powiedział (wiadomości w TVP):
    świat się zmienił
Oczywiście jest to naiwne, typowo życzeniowe rozumowanie, które nie ma nic wspólnego z faktami. A fakty są takie, że w ciągu ostatnich np. 10 lat, ludzie na całym świecie są prześladowani, więzieni (np. w Chinach itp.) oraz mordowani (np. w Rosji itp.). Więcej na ten temat pisałem w poście Gdzie człowiek nowej ery ?

Ja Panu Prezydentowi odpowiem cytatem:
    Chciałbym, żeby wreszcie powiedział coś mądrego.

      Włodzimierz Czarzasty w „Polska. The Times” na temat zachowania B. Komorowskiego w kampanii prezydenckiej, „Rzeczpospolita” z 26 czerwca 2010. (źr. Wikicytaty)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...