sobota, 20 listopada 2010

Proszę nie wymińmy się

Utwór ten dedykuję najbardziej niezwykłej osobie jaką kiedykolwiek poznałem (ten co trzeba to wie o kogo chodzi;)


MAGDA WÓJCIK feat. MARCIN ROZYNEK - NIE WYMIŃMY SIĘTrzeba przyznać, że jakość filmu jest rewelacyjna jak na YT (prawie jakość DVD), na początku istnienia tego bloga był problem ze znalezieniem filmów tej jakości na tym serwisie.

2 komentarze:

jury pisze...

>> jednak mimo wszystko to jedne z najważniejszych wyborów bo wybieramy najbliższych nam ludzi.

A jakie są inne z tych najważniejszych wyborów oraz jakie należą do tych nienajważniejszych? :)

Tdc pisze...

Witaj jury!

Chyba coś Ci się nie tu wpisało, bo Twoje pytanie dotyczy raczej tego postu ;)

Wszyscy ludzie na świecie dokonują różnych mniej lub bardziej istotnych wyborów.

Co do wyborów społecznych czy politycznych, to są one zwykle oceniane po tym ile mogą one zmienić w naszym życiu, często jest tak że jeśli ludzie nie uważają czegoś za istotne to ignorują temat czy demokratyczne wybory.

Wielu ludzi twierdzi, że wybór posłów i senatorów jest najistotniejszy bo tam powstaje prawo itp. a inni że właśnie wybory lokalne są najważniejsze, a jeszcze inni że np. wybór prezydenta jest najistotniejszy.

Ja myślę, że najistotniejsze są właśnie te najbardziej istotne wybory, np. często gigantyczną wagę dla danego państwa mają referenda bo społeczeństwo decyduje o losach kraju (np. nasze ostatnie referendum o wejściu do UE). Następne w kolejności są wybory parlamentarne oraz lokalne.

Zakończę tutaj moje pisanie, nie będę się już zagłębiał w to kto ma rację i jakie ma argumenty. Dodam jedynie że o mniej ważnych wyborach już pisałem na blogu i pewnie do tej tematyki jeszcze będę wielokrotnie powracał.

Nie mam niestety czasu na więcej, ale może jak się spotkamy to pogadamy sobie na ten temat.

Pozdrawiam!Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...