piątek, 10 lutego 2012

Dziś premiera TPM w wersji 3D

Zgodnie z tym o czym pisałem ostatnio (tu i tu) dziś odbyła się kinowa premiera Mrocznego widma (The Phantom Menace) w wersji 3D.


GWIEZDNE WOJNY: CZĘŚĆ I - MROCZNE WIDMO 3D - polski zwiastun

Obecnie w sklepach oraz na Allegro ruszyła ostra ofensywa gadgetów związanych z filmem (bezpośrednio lub pośrednio). W wielu sklepach można już dostać nową serię figurek z postaciami z filmu (również innych filmów), które są bardzo dobrze wykonane (pojawiają się tez promocje z obniżkami oraz dodatkami za 1 gr). Pojawiły się też miecze, książki, albumy i inne.


Najwyższy czas abyśmy i my odwiedzili kina;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...