wtorek, 21 lutego 2012

Wyprzedaż koszulek SW

Niedawno wspominałem o ciekawej ofercie dostępnej w sklepach: Klasyka filmu SF w sklepach Reserved, gdzie dostępnych było wiele wzorów i rodzajów ubrań z elementami Gwiezdnych Wojen. Obecnie resztki towaru są wyprzedawane w atrakcyjnych cenach.

Wcześniej za te lepsze koszulki trzeba było płacić np. 70 zł teraz te same są sprzedawane 20 zł taniej (i odpowiednio inne te tańsze teraz też są tańsze). Wiele wzorów, rozmiarów czy rodzajów ubrań nie jest już dostępnych, jednak ja większości interesujących mnie znalazłem w swoim rozmiarze i wydałem parę setek...

Najgorzej z dostępnością jest z tymi najtańszymi koszulkami oraz np. majtkami, ten towar został już dawno sprzedany.
Wcześniej dostępne też były ubrania z innych klasycznych filmów, ale obecnie nie ma po nich śladu.


Koszulki SW i inne są jeszcze gdzieniegdzie dostępne, gdyż były do sklepów wprowadzane kilkoma rzutami i dzięki temu do tej pory zachowały się. Jednak nie należy liczyć na to, że uda się kupić właściwe rozmiary, należy ekspresowo lecieć do sklepów, bo ja nie dostałem wszystkich swoich rozmiarów, ale chociaż były wszystkie typy, które mnie interesowały.

2 komentarze:

inn pisze...

W H&M są oficjalne koszulki (mają stosowną metkę), ale damskie. Udało mi się upolować :)

Tdc pisze...

Dzięki inn za informację, widzę że coraz więcej osób teraz będzie chodziło w koszulkach SW, ale Ty będziesz pierwszą kobietą z czego się bardzo cieszę;)

Co do koszulek tych z mojego postu to oczywiście też są oficjalnymi koszulkami z metkami itp.

Pozdrawiam!Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...