niedziela, 6 października 2013

Zjazd Twórców Gier 2013

Kilka dni temu dowiedziałem się że dwa moje wykłady zostały przyjęte na tegoroczną edycję Zjazdu Twórców Gier w Poznaniu (który odbywa się równolegle z PGA).

Są to zupełnie nowe tematy:
    1. Czy załamanie rynku gier jest możliwe?
    2. Polacy nie gęsi swoje gry mają;)
Gorąco zapraszam na oba wydarzenia, gdyż zapowiada się wiele fajnych wydarzeń. Tegoroczna edycja PGA będzie znacznie bardziej interesująca oraz rozbudowana w stosunku do zeszłorocznej, która pełniła jedynie rolę rozruchową. Więc to dopiero w tym roku dowiemy się co mają nam do zaprezentowania organizatorzy, z nowości będzie hala w całości poświęcona grom niezależnym, a z tradycyjnych wydarzeń będzie bardzo duże stoisko retro;)

Podobnie Zjazd Twórców Gier się rozwija, w tym roku odbędą się wykłady od soboty do niedzieli równolegle w czterech salach, więc będzie w czym wybierać: od wstępnych rozmów, paneli, poprzez znane osobistości aż po wykłady techniczne osób, które w temacie programowania siedzą od lat. Wykłady i panele rozpoczynają się w sobotę od godziny 10:00 i trwają do 19:00, a w niedzielę od 11:00 do 17:00.

Ja wybieram się w doskonałym składzie moich starych kolegów, a do tego dołączy do nas mój kolega jeszcze z czasów szkoły średniej - więc zapowiada się doskonała zabawa;)

Nie może i Ciebie tam zabraknąć, więc do zobaczenia!;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...