czwartek, 9 grudnia 2010

Silly Venture 2010 - jednak jadę !

Nie planowałem jechać, nie planowałem zrobić coś na Atari ST/E, a mimo to się udało!;)

Tu wcześniejsza zapowiedź Silly Venture 2010.

3 komentarze:

jury pisze...

Nie planowałeś nic zrobić na ST i nie zrobiłeś :P Tak, wiem, mojej w tym dużo winy, ale cóż, sorki, chcieliśmy dobrze ale wyszło jak zwykle, hiehie. Najważniejsze że tam byliśmy :)

Innuendo pisze...

Tdc, to na grafice to czaszka krowy. Ot taki ukłon w stronę archeozoologii, którą się zajmuję :)

Tdc pisze...

Jury tu chodzi o czas, ja to pisałem na chwilę przed wyjazdem, czyli zmieniły się moje plany. Namówiłeś mnie do robienia czegoś na ST i wszystko wskazywało że coś powstanie. Okazało się jak zwykle ;) ale jednak próbowaliśmy;)

> Najważniejsze że tam byliśmy :)

o tak!


Innuendo pisze...
> Tdc, to na grafice to czaszka krowy. Ot taki ukłon w stronę archeozoologii, którą się zajmuję :)

A to ja nie wiedziałem, a czaszka niczym się dla mnie nie różni od innych dlatego wierzę na słowo;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...