czwartek, 9 grudnia 2010

Zakupy bez rejestracji - od teraz na Allegro

W ostatnim czasie serwis aukcyjny Allegro w swoich posunięciach ujawnia wielką walkę o klientów i dochody. Wcześniej wspominałem o wprowadzeniu kont "junior", a teraz nastąpił następny krok:
  Witaj **** (***),
  Zakupy bez rejestracji

  Jako duży sprzedawca masz wielu klientów w Allegro. Teraz ta grupa może powiększyć się o kupujących, którzy nie mają konta w serwisie. 23 listopada umożliwiliśmy zakupy bez rejestracji.

   * udostępniasz w niej opcję Kup Teraz,
   * jedną z form płatności jest Płacę z Allegro,
   * do końca aukcji została co najmniej godzina.

  Ta forma kupowania jest dla Ciebie w pełni bezpieczna. W odróżnieniu od transakcji z zarejestrowanymi użytkownikami, do zakupu bez rejestracji dochodzi dopiero w momencie zapłaty. Oznacza to, że dopóki kupujący bez konta nie zapłaci za przedmiot, nie znika on z aukcji i jest dostępny dla innych użytkowników.

  Zakupy bez rejestracji pozwalają na korzystanie z serwisu wszystkim, którzy chcą kupować szybko, bez zakładania konta. Są łatwe i bezpieczne dla obu stron transakcji.

  Przydatne informacje

   * Więcej o zakupach bez rejestracji: wideo i strona informacyjna
   * Zakupy bez rejestracji w pytaniach i odpowiedziach

Ciekawe czy to oznaka kryzysu na świecie czy pazerności ?

Dodać należy, że inne serwisy i firmy zachowują się podobnie, na Świstaku pojawia się coraz więcej reklam, a banki obniżają wszelkie koszty.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...