sobota, 25 grudnia 2010

Życzenia świąteczne ;)

Zgodnie z naszą świecką tradycją, od lat życzeń nie przesyłam już na Wasze e-maile, a jedynie je składam na blogu (są one kierowane do czytelników bloga, moich znajomych i przyjaciół).

Życzę Wam udanych, spokojnych Świat, pełnych w wielu atrakcji, takich jak (do wyboru do koloru): dobra lektura, dobry dokument, dobra gra, dobry sprzęt czy inne hobby oraz

Juletræet

bliskość rodziny, przyjaciół czy ukochanego/ukochanej. A pod choinką niech znajdą się najfajniejsze prezenty ;)


Update:
Dziękuję Wam bardzo serdecznie za życzenia, które nadesłaliście do mnie!;)

4 komentarze:

jury pisze...

Dzięki za życzenia, Tobie również życzę Wesołych Świąt, no przynajmniej resztki Świąt, która jeszcze została :)

Tdc pisze...

Ja również dziękuję za życzenia !;)

Resztka świąt jest spoko, co prawda zaraz u mnie się zaczyna duża impreza rodzinna - czyli strata czasu :D :D jednak postawiłem sobie dzisiaj pewien cel, chyba cały rok nie grałem w gry FPP, dlatego muszę sobie dzisiaj popykać w jakiegoś klasyka;)

Pozdrawiam !

sikor pisze...

polecam project-m preview ;P

Tdc pisze...

O tak, bardzo fajne. To taki atarowy killer;)

A życzenia są kierowane również do Ciebie;)

PozdrawiamJeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...