czwartek, 21 lipca 2011

W sobotę Noc z demosceną

Bartek przesyła info o "Nocy z demosceną", interesującej inicjatywie, która w necie cieszy się dużym zainteresowaniem:

Noc z demami 2011
(plik PDF)

  Kiedy: to już w sobotę 23.07.2011, start: 18:00, finisz: 04:00 następnego dnia
  Gdzie: Klub Fabryka Kotłów, ul Bema 65, Warszawa (dawniej No Mercy)

  10 godzin z demami i intrami – produkcjami demosceny, niezależnego artystycznego undergroundu . Zobacz na własne oczy co da się wycisnąć z współczesnego PC, a także z ulubionej w latach 90. Amigi oraz 8-bitowych cudów informatyki z lat 80. – Atari 800XL, Commodore 64 i ZX Spectrum. Przekonaj się na własne oczy, jak wiele dźwięku i obrazu zmieści się w 4 kilobajtach, albo po prostu baw się dobrze w rytm demoscenowych teledysków.
  Podczas projekcji wykorzystany zostanie projektor o jasności 6000 ANSI lumenów i koncertowe nagłośnienie klubu Fabryka Kotłów. Wszystkie zaprezentowane podczas 10-godzinnego pokazu prace można pobrać nieodpłatnie z serwisu pouet.net.

  Podczas Nocy z demosceną wirtualnie wystąpią m.in. grupy:
  ½-bit Cheese, Aenima, Alcatraz, Anadune, Andromeda, Andromeda Software Development, Ate Bit, Arise, Booze Design, Byterapers, CNCD, Cocoon, Conspiracy, Crest, Dual Crew Shining, Elude, Ephidrena, Einklang.net, Exceed, Excess, Fairlight, Farbrausch, Floppy, Freezers, Haujobb, LaResistance, Loonies, Kewlers, Madwizards, MFX, Nerve Axis, Plastic, Potion, Outracks, Oxyron, PlayPsyCo, Plush, Portal Process, Reflex, Rgba, Scoopex, Spaceballs, Shadows, Still, Synesthetics, Taquart, TBC, The Black Lotus, United ForceZapraszamy !;)


Update:
Fotorelacje serwisu Atarionline.pl.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...