poniedziałek, 11 marca 2013

Wybieramy grę 2012 roku

Już po raz siódmy mam przyjemność zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie KazKompo 2012 na stronie Atarionline.pl (tu post z zeszłego roku).


OilGame Deluxe


Diabelska pomyłka

Obecnie w konkursie bierze udział aż 70 gier (w zeszłym roku było jedynie 58 gier), co cieszy bo nie tylko mamy więcej gier, ale też pojawili się nowi autorzy. Ogólnie świat miłośników Atari od wielu lat, wzrasta pod wieloma względami (np. w minionym roku mieliśmy aż 4 imprezy, czym nie może się poszczycić żadna inna społeczność komputerowa), a w wielu miejscach można przeczytać, że demoscena Atari jest obecnie najsilniejszą i najprężniejszą w Polsce.


PacMan Arcade 2012 - udoskonalona wersja automatowa
tego światowego hitu


Line Runner

Gry są różne, różniste, np. ta jest poprawioną wersją oryginału z lat 80. (tzn. warto podkreślić, że poprawioną to znaczy zdeasemblowaną, przetrawioną i poprawioną!):


Amaurote+Bioptronid

Ta gra jest o tyle interesująca, ze zajmuje jedynie kilkaset bajtów (!!):


Pong


Na marginesie dodam, że nieco kulisów powstawania moich gier znajduje się w poście Minął growy rok .

To tegoroczny faworyt, gra zręcznościowa warta polecenia każdemu (gra nawet została wydana w Polsce i nakład został wyczerpany):


Ridiculous Reality

Głosując można przyznać punkty dziesięciu najlepszym grom. Następnie należy oddać głos na stronie Atarionline lub wysłać e-mail do organizatorów konkursu. Wśród osób biorących udział zostanie wylosowana jedna, która otrzyma niespodziankę.


Pani Basia z klatki B


Zadanie mamy proste: gramy, gramy, gramy, głosujemy, a jak będziemy mieli szczęście to i wygrywamy! Czy może być coś przyjemniejszego ?

3 komentarze:

Biter pisze...

Nie widziałem jeszcze wszystkiego ale już teraz widzę ze np gameplay z Ridiculous Reality wygląda bardzo zachęcająco

Tdc pisze...

Tak, ja też jeszcze nie widziałem większości gier. Mogę polecić między innymi "Line Runner".

Anonimowy pisze...

Good blоg ρоst. I dеfinitely love
thіs ωebsite. Thаnκs!

My weblog - fda hcgJeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...