czwartek, 22 stycznia 2015

Global Game Jam 2015

Już w ten piątek rusza kolejna edycja Global Game Jam, czyli wydarzenia skupiającego twórców gier na całym świecie. Mają oni za zadanie stworzyć gry w grupach czteroosobowych tylko w 48 h. Ja uczestniczę w tym wydarzeniu co roku i zapewniam, że zabawa jest przednia;)

Jak co roku w Warszawskiej edycji tzw. Poly Jam (facebook) będę miał wykład otwierający wydarzenie, tym razem w klimatach demosceny.

Każdy z Was może odnaleźć w swoim mieście lokalną edycję GGJ i wziąć udział w tworzeniu gier - zapraszam!;)

2 komentarze:

Sikor pisze...

Z tym każdym miastem to przesadziłeś, ale ogólnie lokalizacji było sporo. A zabawa przednia, fakt ;)

Tdc pisze...

Sikor, chodziło mi o to że każdy znajdzie sobie swoje najbliższe miasto i może wziąć udział w GGJ. Nasz kolega nawet kiedyś tak zrobił że zamiast wziąć udział w swoim mieście przyjechał do Warszawy - cóż jego wybór;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...