środa, 30 listopada 2011

Klasyka filmu SF w sklepach Reserved

Ostatnio całkiem przypadkiem odkryłem bardzo ciekawą, limitowaną kolekcję ubrań dostępną w sklepach Reserved (kolekcja jesień zima). Znaleźć w niej można głownie motywy z Gwiezdnych Wojen, ale też innych klasycznych filmów.

Z Star Wars dostępne są koszulki z wieloma wzorami, w tym np. w mojej ocenie jedną z najciekawszych jest ta koszulka. Ceny są przystępne, jakość ubrań dobra przyczepić się jedynie można do nadruków na koszulkach, który z bliska jest słaby, a w przypadku powyższej koszulki niestety nadruk nie jest biały, lecz lekko kremowy, a w niektórych egz. nawet mocno. W mojej ocenie to duży feler bo sam pomysł koszulki jest rewelacyjny.
Następną opcją są koszulki bez grafik, a jedynie z logiem STAR WARS.

Do różnego rodzaju koszulek, dodać należy (jednorodne) dresy itp. i piżamy. Jest też kolekcja bokserek, które są całkiem figlarne - coś specjalnie dla jakieś Lei czy innej Amidali - powinny się skusić;)
Mamy tu faktycznie miłe w noszeniu bokserki z napisem "STAR WARS" (białe lub czarne) lub ze szkicowaną postacią Boby Fetta - to też łakomy kąsek dla gorących zabaw z wybranką;)

Dla prawdziwych miłośników filmu bardzo istotne jest to, że koszulki odnoszą się do starej, klasycznej trylogii Gwiezdnych Wojen, a nie nowej lub co gorsza do obecnego serialu.

Znaczną część tej niezwykłej kolekcji można zobaczyć w tym miejscu (na stronie nie ma możliwości zamawiania).


Dodatkowo poza Gwiezdnymi Wojnami znaleźć tam można koszulkę np. Terminatora, Rambo III i innych filmów w tym z kreskówek. Obecnie motywy z Terminatora i Rambo są już chyba wszędzie wyprzedane.

Około 3 tygodnie temu zapewniał mnie sprzedawca, że kolekcja zostanie wyprzedana w kilka tygodni, co świadczy o tempie sprzedaży. Jednak teraz w sklepach pojawiła się nowa porcja, gdyż wcześniejszy rzut w całej stolicy został wyprzedany. Poinformował mnie, że najprawdopodobniej w najbliższym czasie będą się pojawiać nowe wzory - co mnie szczególnie zainteresowało.


Ogólnie całą kolekcję oceniam bardzo dobrze (pomimo, że życzyłbym sobie lepszej jakości niektórych nadruków), sprzedaje się również bardzo dobrze, np. na ostatnim party Silly Venture koledzy byli poubierani w te koszulki i byli Oni z tego dumni;)
To właściwie jakiś nieprawdopodobny fail, że w kraju, w którym jest takie uwielbienie filmów SF, dopiero teraz wprowadzać taką fajną (tematycznie) kolekcję - o czym oni wcześniej myśleli, co chcieli sprzedawać to ja nie wiem, bo wcześniej aby mieć takie ubrania trzeba było kupować w necie i to za duże pieniądze.


Update 2 XII:
W warszawskich sklepach pojawił się nowy rzut wspomnianej kolekcji, dziś widziałem nawet koszulkę z Rambo.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...