środa, 3 lutego 2010

Styczniowy sztabik

16 stycznia odbył się tradycyjny sztabik, tym razem przybyło wiele osób i imprezka była wyjątkowo udana.


Mieliśmy silną reprezentację scenowych muzyków oraz pojawiły się osoby, których nie widzieliśmy od lat: Pawros oraz Cedyń.

Do często poruszanych tematów zaliczyć należy: grę Panga Ponga oraz sporo rozmawialiśmy o zagadnieniach związanych z dźwiękiem (odnośnie Atari Falcon 030 oraz dzisiejszego sprzętu), co oczywiście bardzo mnie interesowało. Z Pawrosem rozmawiałem nieco o ogólnych zagadnieniach związanych z programowaniem gier i oczywiście nie zdążyliśmy wszystkiego omówić bo czasu zabrakło;)

Dzięki Azbestowi mamy udostępnioną galerię: Sztab Warszawski 2010.01.16. Dzięki Azbest - lepiej późno niż wcale ;)

Lista obecności: Sikor (krótko), Gzynio, Miker z Sylwią, Tatqoo, Cedyń, Pawros, Jury oraz ja.

Za namową Cedynia imprezka wyjątkowo zakończyła się w późnych godzinach wieczornych (najwytrwalsi: Tatqoo, Jury, Cedyń oraz ja).

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...