czwartek, 13 maja 2010

Dziś Wojny kolnów - ale które ?

Tak jak wspominałem ostatnio w poście SW CLONE WARS drugi sezon, obecnie na kanale Cartoon Network jest emitowany drugi sezon serialu.

Wojny klonów sezon IIPlakat drugiego sezonu (www.ossus.pl)


Jednak tydzień temu nastąpił mały zgrzyt, gdyż zamiast nowego odcinak wyemitowano ten z zeszłego tygodnia ;) Czyli 26. Senate Spy. Dla mnie to akurat była dobra informacja bo nie oglądałem wcześniejszego i nie nagrałem bo byłem bardzo zajęty (przygotowania do compo).

Ciekawe jaki odcinek zobaczymy dziś ?


Update:
Nie jestem do końca pewien (w filmie nie ma widocznego tytułu), ale najprawdopodobniej zamiast odcinka 27. Landing at Point Rain, zobaczyliśmy dziś 28. Weapons Factory.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...