niedziela, 16 maja 2010

Gra Archon w trzeciej odsłonie ;)

Kiedyś wraz z Urborgiem, którego znałem tylko z internetu rozpocząłem współpracę przy tworzeniu cyklu opisującego klasyczne dwie gry Archon. Dziś ze sporym późnieniem (ponad rok :/) pojawiła się w końcu trzecia część podsumowująca nasze wcześniejsze opisy. Zapraszam do zapoznania się z dyskusją na AtariOnline Archon kontra Adept.

Obrazek tytułowy ''Archon kontra Adept'' z AtariOnline.pl

Przypomnę wcześniejsze artykuły opisujące pierwszą i drugą część gry:
  1. Archon
  2. Archon II: Adept

Znajomości internetowe zwykle się źle kojarzą, jednak moja współpraca z Urborgiem była wzorowa i jak będzie On miał więcej czasu to musimy pomyśleć o jakieś naszej następnej współpracy (niekoniecznie przy pisaniu artykułów ;).
Co do znajomości z internetu to widocznie trzeba wiedzieć gdzie je zawierać ;)


Update:
Wcześniejsze teksty na AtariOnline.pl:

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...