piątek, 25 marca 2011

AmiWaWa - już w sobotę !

Jak ostatnio pisałem (w tym miejscu): w sobotę 26 marca, w Wawie, w Klubie Kultury "Anin" o godzinie 11:00 rozpocznie się trzecia edycja Amigowej imprezki.

Jak podają na stronce organizatorzy:
    (...) Na AmiWaWa będzie można zobaczyć i pobawić się AmigąOne, SAM flex z najnowszą wersją AmigaOS, Pegasosem II wraz z najnowszą wersją MorphOS-a, Amigą "klasyczną". Będzie można porozmawiać w przyjaznej atmosferze z Amigowcami, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się na temat nowych rozwiązań, jak i poszukać porad w rozwiązaniu własnych problemów.
Amiga 1200Amiga 1200

Gorąco wszystkich zapraszam, postaram się być, a już się ze mną umawiają niektóre osoby na gorące dyskusje ;)

Do zobaczenia !;)


Update:
Fotorelacja z ubiegłorocznej edycji AmiWaWa w tym miejscu.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...