środa, 16 lutego 2011

AmiWaWa 3 - już niebawem !

W marcu zeszłego roku zapraszałem na imprezę AmiWaWa 2, tym razem zapraszam na trzecią edycję.

Druga salaAmiWaWa 2

Tu właściwa stronka, na której czytamy:
    Zapraszamy serdecznie wszystkich miłośników komputera Amiga i kompatybilnych na imprezę AmiWaWa 3. Jest to kolejne amigowe spotkanie w Warszawie o nazwie: AmiWaWa. Impreza odbędzie się w dniu 26 marca 2011 (sobota) w Warszawie, w Klubie Kultury "Anin" ul. V Poprzeczna 13. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 11.oo, a zakończenie o godzinie 18.oo. Na AmiWaWa będzie można zobaczyć i pobawić się AmigąOne, SAM flex z najnowszą wersją AmigaOS, Pegasosem II wraz z najnowszą wersją MorphOS-a, Amigą "klasyczną". Będzie można porozmawiać w przyjaznej atmosferze z Amigowcami, wymienić doświadczenia, dowiedzieć się na temat nowych rozwiązań, jak i poszukać porad w rozwiązaniu własnych problemów.

    Wstęp wolny!!! Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.
Amiga 1200Amiga 1200

Dołączam się do organizatorów i wszystkich gorąco zapraszam !;)


Fotorelację z zeszłorocznej edycji można zobaczyć w tym miejscu.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...