piątek, 1 sierpnia 2014

Avangarda 2014 7-10 sierpnia

Już niebawem w Warszawie rozpocznie się czterodniowy konwent Avangarda 9, tak jak w zeszłym roku Polcon tym razem całość imprezy odbędzie się w kompleksie budynków Politechniki Warszawskiej.

Program imprezy oraz stronka Avangardy.

Ja tam będę (ze swoim blokiem programowym), więc i Was zapraszam - do zobaczenia!;)


Ps. Gosiołak - wybierasz się? Nie mogę do Ciebie napisać bo coś się stało z Twoim kontem na fb:/

2 komentarze:

goś pisze...

Tomkuuuu! Właśnie przeglądam Twój blog pierwszy raz od dłuższego czasu (tak mi wstyd!), a tu proszę, mam wiadomość. :-) Nie pojechałam na Avangardę, jak zawsze byłam na Polconie we wrześniu (w tym roku miałam blisko, był w Bielsku), ale to tyle z konwentowania. Koniecznie muszę Cię zobaczyć w nadchodzącym roku! Konto na fb usunęłam, faktycznie trudniej się ze mną skontaktować. Do zobaczenia, mam nadzieję za niedługo!

Gosioł

Tdc pisze...

He he;) Lepiej późno niż wcale ;):)

Co prawda się już spotkaliśmy, niemniej wybieram się do Krakowa ponownie;) Do zobaczenia!;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...