niedziela, 22 listopada 2015

Premiera: Star Wars: The Force Awakens

Jak nakazuje kilkunastoletnia tradycja, z wielką przyjemnością pragnę Was zaprosić na ponowny wspólny wypad do kina na specjalny pokaz najnowszych Gwiezdnych Wojen The Force Awakens!;)


Byłem co do tego filmu bardzo sceptycznie nastawiony (o czym można przeczytać tutaj) jednak teraz mam dla Was bardzo dobrą wiadomość, którą otrzymałem od bardzo, bardzo dobrze poinformowanego źródła:

Film będzie rewelacyjny!

Skąd obiekcje? Kwestia jest o tyle skomplikowana, że w międzyczasie prawa do SW (Lucasfilm) stały się własnością The Walt Disney Company (tu o tym więcej). Dlatego wszyscy zadają sobie pytanie co to teraz będzie z Gwiezdnymi Wojnami! Oczywiście posypało się szybko wiele kąśliwych uwag (tu mój post), jednak nie brakuje komentarzy bardzo liczących się w PL osób, które są przekonane, że nic lepszego nas nie mogło spotkać!;)

Jak będzie naprawdę to trudno powiedzieć, gusty są różne, a przyszłość w ciągłym ruchu jest;) Jednak już dziś widać, że Disney zabrał się za temat bardzo profesjonalnie oraz że w ogóle coś się w Polsce ruszyło np. parę dni temu w centrum Warszawy odbyła się huczna premiera nowej gry Star Wars Battlefront (en.wikipedia), a w sklepach ostatnio roi się od fajnych ubrań i gadgetów.

Kolejną ciekawą sprawą, jest to że na tegorocznej Avangardzie X wpadłem na chwilkę na punkt programu, w którym ujawniano nieoficjalne doniesienia od szpiega grasującego u Disnaya! Ten oto mimo wielu prób nie został zdekonspirowany i co chwilę upubliczniał wiele istotnych wiadomości, więc w końcu wiadomo było już właściwie wszystko o fabule i postaciach w nowym filmie. Oczywiście cały czas nie wiadomo czy informacje te potwierdzą się (choć do dziś wiele się potwierdziło) - niemniej ciekawie ostatnio było;)

Nie pozostaje nic innego jak udać się do kina i przekonać się co to właściwie będą te nowe Gwiezdne Wojny!
Złośliwi pewnie powiedzą, że jak nie będzie się nimi zajmował George Lucas to będzie to dobry film !;)
(tu więcej o tym)

To że nowi właściciele poważnie zabrali się do tematu już widać, a nowe wieści wciąż zaskakują, okazuje się że już 26 maja 2017 roku planowana jest premiera kolejnych Gwiezdnych Wojen, a ostatnie doniesienia mówią o kręceniu nowych odcinków bez przerw jakie robił sobie George Lucas i to podobno aż do końca świata - tak oficjalnie mówią twórcy!

To kto chętny do wypadu do kina?;)

Zaklepywanie miejsc


Jak co premierę zapraszam Was na specjalny pokaz Gwiezdnych Wojen tylko dla nas! UWAGA! Jednak tym razem podkreślam, że nasz wypad odbędzie się po premierze (!!) (tak sobie życzyło kilka osób), mam jednak nadzieję, że to nikogo nie zniechęci, bo ponownie będziemy mieli okazję spotkać się w tym samym gronie co ostatnim razem na premierze trójki;)

Nasz seans odbędzie się 19 (sobota) grudnia 2015 o godz. 18:00 w Multikinie Ursynów (Al. KEN 60).

Bilety nie są normalnie dostępne w kasie, dlatego trzeba je jak zwykle zamawiać przeze mnie. Mamy krótki czas realizacji bo do 30 listopada - proszę jednak o wcześniejsze zgłaszanie się do mnie, abym nie miał z tym problemów (udam się tam osobiście, zapłacę i odbiorę bilety, więc trzeba zdążyć).
Uwaga liczba miejsc ograniczona.

Aby zamówić: wpłać kwotę za zwykły bilet*os. na moje konto, w tytule możesz podać „kino” + ilość biletów
Zapraszam Was do wspólnej zabawy oraz sprawdzenia czy spodobają się nam nowe Gwiezdne Wojny!;)


Niebawem więcej informacji;)

Update:
Ceny biletów:
Nasz seans to wersja 2D z dubbingiem (co?!?!?) - tak przynajmniej twierdzi kino.
- Bilet normalny: 32,60 zł
- Bilet ulgowy: 24,90 zł
Od 15 osób będzie nas obowiązywała zniżka czyli bilet będzie kosztował w rezerwacji grupowej 19 zł - nie będzie trudno uzbierać 15 osób, ale na razie tylu nie ma (w razie czego wszystkim zwrócę nadpłatę). Zgłaszajcie się w komentarzach, to będziemy wiedzieli ile nas jest;)

Dodatkowo przy zakupie biletów obowiązują wszystkie dostępne zniżki na ceny biletów np. „darmowe bilety” dla uczestników programu Benefit itp.

Miejscówki w kinie są jak zwykle super usytuowane!;)

Update:
Alassea pisze:
    Myślałam o tym, żeby zamiast ze wszystkimi na seans z dubbingiem iść na seans pół godziny później z napisami. :) W sumie jak już się siedzi w sali to i tak się nie widzi innych współoglądaczy, więc co za różnica, w której sali się będzie. :)
Trudno się z tym nie zgodzić !;) Alassea jak zwykle przenikliwa - trudno z nią polemizować! ;)
Naprawdę jestem gotów zmienić nasze plany - co Wy na to?


Update:
Zmiana planów! uznałem, że propozycja Alassei jest jak najbardziej sensowna, dlatego zmieniamy senas z 18:00 na następny (z napisami), a czas na Waszą decyzję pozostawiam do 5 grudnia - musimy się spieszyć bo może nie być miejsc.


Update:
Mamy 19 (sobota) grudnia 2015:

1. 17:30 lub 20:00 wersja 3D z napisami (cena biletu droższa niż podana w tym poście)

2. 18:30 wersja 2D z napisami (cennik powyżej)

Ja skłaniam się za opcją 1;)


Update:
Mam dla nas bilety!;) Idziemy 19 (sobota) grudnia 2015 na 18:30 (film w wersji 2D napisy). Nasze miejsca są ponoć najbardziej optymalne (z tego co jeszcze pozostało). Nie udało się zebrać 15 osób, ale mało brakowało;)

Jeśli ktoś ma ochotę odebrać bilety wcześniej to zapraszam do mnie. Jest ku temu tym lepszy powód, gdyż mam tutaj stertę sporych rozmiarów plakatów z "The Force Awakens" (w formacie B1) dla każdego! A dodatkowo mam mały drobiazg dla dzieci.

W przeciwnym razie odbiór przed seansem;)
W razie pytań itp. to piszcie do mnie - ustalimy wszelkie szczegóły.

Jeśli ktoś chce jeszcze do nas dołączyć, to może szybko kupić bilet na własną rękę. Jednak już w tej chwili brakuje dobrych miejscówek, im później tym gorzej będzie, a może nawet nie będzie miejsc.
Dodatkowo być może będzie taka okazja, że przed samym seansem będę miał jeszcze jeden wolny bilet. Dlatego jeśli ktoś się zdecyduje w ostatniej chwili to może się uda do nas dołączyć - dajcie mi znać jakie macie plany, to zobaczymy co się uda zrobić.

Zwrot: każdy z tych biletów można zwrócić do kasy kina, nawet przed samym seansem (wymagana moja obecność). Jednak nie jest to dobry pomysł, gdyż za kilka dni nie będzie miejsc i te miejsca będą wtedy nieosiągalne - czyli wartościowe;)

Niech moc będzie z Wami!
...i z twórcami filmu, abyśmy się nim nie rozczarowali! ;):)


Update:
Ciekawostka z kina do którego się wybieramy: 12 grudnia jest ogólnopolskie święto kina ceny biletów spadają do 12 zł za 2D i 14 za 3D (+ opłata za okulary). Ponadto akcja ma promować kino rodzime.


Update:
Tak jak mówiłem mam teraz jeden wolny bilet na nasz seans - kto pierwszy ten lepszy!;)


Update:
Podziękowanie i mikrorelacja z naszego wypadu do kina;)

3 komentarze:

Tdc pisze...

Obecnie są 4 rezerwacje zaklepane.

Tdc pisze...

Wygląda na to, że obecnie 90% jest za wersją 2D z napisami, więc wybieramy 18:30. Oczywiście jeśli ktoś chce do nas dołączyć na seans 3D to niech da znać, mimo że obecnie raczej wybierzemy się na 2D o 18:30.

Tdc pisze...

Ok, mamy 8 rezerwacji, kolejne w drodze;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...