wtorek, 7 czerwca 2011

Koncert muzyki filmowej - 12 czerwca

W Warszawie w Sali Kongresowej, Polska Orkiestra Radiowa prowadzona przez Macieja Sztora, zaprezentuje premierowy Koncert Muzyki Filmowej, z takich tytułów jak: Gwiezdne Wojny, Park Jurajski, SuperMan, Szczęki, Gladiator, Poszukiwacze Zaginionej Arki, Harry Potter, E. T. i innych. Koncert będzie połączony z projektcją fragmentów tych filmów.

Koncert Muzyki Filmowej czerwiec 2011

Bilety można zamawiać na www.KoncertFilmowy.pl. Dostałem właśnie informację że są jeszcze dostępne ostatnie bilety, dlatego zapraszam wszystkich miłośników muzyki filmowej.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...