niedziela, 26 czerwca 2011

Allegro - zmiany w unieważnianiu komentarzy

Allegro kilka dni temu przesłało mi informację o usprawnieniu procesu unieważniania komentarzy, czyli pewnego absurdu który czasami sięga zenitu na tym serwisie (o czym piszę tutaj od czasu do czasu):

Oto treść powiadomienia:
  Od 16 czerwca możesz unieważnić więcej niż 3 komentarze w ciągu 30 dni. Ograniczenie znieśliśmy w odpowiedzi na sugestie użytkowników.
  Bez zmian zostawiamy pozostałe limity, czyli:
  1. przekazanie wniosku kontrahentowi w ciągu 30 dni od otrzymania opinii lub 120 dni od zakończenia aukcji,
  2. wysłanie 1 wniosku do 1 komentarza,
  3. 45 dni na zaakceptowanie wniosku.

  Komentarz będzie automatycznie unieważniony tylko wtedy, gdy zgodzą się na to kupujący i sprzedawca. Wówczas opinia zostanie przekreślona na karcie użytkownika i nie będzie wliczana do oceny sprzedaży.

  Przydatne informacje Jak unieważnić komentarz?
No to teraz użytkownicy mają większą swobodę w szastaniu komentarzami :P


Update:
Obszerne praktyczne porady dla kupujących znajdują się w tym poście.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...