niedziela, 26 czerwca 2011

Zbliża się Silly Venture 2011

Powoli zbliża się jedna z najbardziej niezwykłych imprez demoscenicznych w PL, czyli Silly Venture 2011, które odbędzie się 10-13 listopada w Gdańsku. Jest to party demosceny Atari, w tym z dużym naciskiem na duże komputery takie jak Atari ST/E, Falcon, które są wyjątkowo zaniedbane w ostatnim dziesięcioleciu. Jednak w zeszłym roku scena w Polsce i Europie przekonała się że wiele się dzieje właśnie w Gdańsku ;)

Obecnie pojawiają się kolejne sceniczne zapowiedzi tego party (co jest typowym dla sceny sposobem zachęcania do udziału). Teraz na stronce party została usunięta cała zeszłoroczna zawartość, a w to miejsce pojawia się małe flashowe demko w klimacie niby małego Atari a niby dużego - warto kliknąć:


Natomiast kilka dni temu światło dzienne ujrzała invitka dla Atari ST (tu info na Atarionline.pl, a tu na pouet.net, tu jest filmik do obejrzenia).

Wcześniej niezłego poruszenia dokonał ten filmik:


Silly Venture 2k11 invitation #1

Impreza jest "invite-only", jednak jeśli ktoś się chce tam pojawić to pewnie dogadamy się z organizatorem - więc dajcie znać.


Dodam jeszcze od siebie, że Silly Venture w zeszłym roku było najbardziej niezwykłą imprezą sceniczną, na której byłem więc naprawdę warto się tam pojawić !

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...