wtorek, 27 grudnia 2011

Co robi Henryk Chmielewski rankiem?

W 2003 roku Henryk Jerzy Chmielewski autor komiksów Tytus Romek i A'tomek, udzielił wywiadu ze względu na fakt, że obchodził 80 urodziny. Czytamy w nim między innymi:
    (...) Po przebudzeniu się o czwartej rano, biczuję się kaktusami, co uodparnia mnie na cały dzień na słuchanie różnych plotek, głupot, dziennikarskich tanich sensacji, krytyk oraz na kąsanie komarów. A także sprzyja zachowaniu zimnej krwi (36,6 'C w uchu, mierzone wieczorem przed umuzykalnieniem).

    Źr. Tytus Romek i A'tomek - Złota księga Przygód III, II 2003, wyd. Prószyński i S-ka.

Jak widać nie tylko ja mam dość głupoty i dziennikarskich tanich sensacji. Zdaje się, że rozpocznę praktykowanie biczowania kaktusami;)

2 komentarze:

dak pisze...

"Zdaje się, że rozpocznę praktykowanie biczowania kaktusami;) "

No ale o 4am, to chyba nie zdążysz się jeszcze położyć - nie mówiąc o wstaniu :P ;)

//pozdrawiam

Tdc pisze...

Święta racje, Pan Henryk Chmielewski ma pory jakieś zupełnie nieludzkie;)

Pozdrawiam!Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...