środa, 7 grudnia 2011

Szachy STAR WARS w sklepach

W Empiku niedawno wprowadzono do sprzedaży całkiem ciekawe szachy stylizowane na walkę z Gwiezdnych Wojen. Cały zestaw planszy i dość dużych, i dość ładnych figurek kosztuje 129,99 zł i o dziwo jest to cena bardzo niska. Okazuje się, że identyczne zestawy na Allegro zwykle kosztują około 180-200 zł.


Update:
Ostatnio pisałem o kolekcji ubrań i bielizny z motywami z klasycznych filmów SF, widać coraz wyraźniej, że świąteczny okres sprzyja pojawianiu się coraz ciekawszych rzeczy w sklepach (jak nigdy dotąd).


Update marzec:
W Empikach mieli spore ilości szachów, ale obecnie chyba już wszystkie wyprzedali. Nie sprawdzałem wszystkich Empików w Warszawie, ale jeśli jeszcze się gdzieś jakiś egzemplarz uchował to raczej jest to mało prawdopodobne.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...