sobota, 31 grudnia 2011

Noworoczny weekend w TV

W ten Noworoczny weekend polecam Wam szczególnie:

1. Dziś o 16:00 na kanale Cartoon Network odbyła się premiera filmu "Star Wars: Padawańskie widmo", czyli animacji w klimacie LEGO. Jutro można zobaczyć ten film o godzinie 9:05, choć nie jest to najlepsza pora na nowy rok;)

2. Dziś o 23:50 i jutro o 20:05 na kanale TVN7 (niestety z reklamami :/ ) będzie wyemitowany film "Raport mniejszości" (na podstawie powieści Philipa K. Dicka).

Raport jest to absolutnie obowiązkowa lektura dla każdego nawet jeśli nie jest miłośnikiem SF, gdyż jest to uniwersalna bardzo interesująca treść z bardzo fajnie opracowaną intrygą. Z jednej strony jest to szybkie, ostre kino z drugiej skłania do głębokich refleksji o życiu, przyszłości naszych poczynań czyli zadowoli każdego intelektualistę;) Polecam!

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...