poniedziałek, 2 czerwca 2008

„Nasza klasa” w allegro :)

Właśnie udało mi się namierzyć w serwisie allegro.pl, mego starego znajomego niejakiego Mariusza K. Jak widać w serwisie allegro.pl również można znaleźć swoich znajomych (choć nie z klasy :P). Ów kolega w 2003 roku zorganizował wraz z Sikorem party w Koceranach. Prosił mnie niegdyś abym się z nim po party skontaktował, ale niestety jego e-mail nie był już aktualny (serwer padł ??).

Jednak teraz po latach udało się skontaktować, Mariusz zaprosił mnie wraz z kolegami do siebie bo chce się pochwalić swym SADEM ! a jest to aż 40 komputerów firmy Apple !:)

Wpadniemy na pewno !:)

Apple Macintosh IIfx (z Wikimedia Commons)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...