piątek, 14 sierpnia 2009

Nowinki z SIGGRAPH 2009

DAK przesyła nam fajny film, który zainteresuje wszystkie osoby zajmujące się tworzeniem: filmów, 3D, czy ogólnie multimediów. Oto film SIGGRAPH 2009 Technical Papers Video Preview (link na YT):


Film ukazuje niezwykłą elastyczność oraz wygodę pracy, jednocześnie prezentując najtrudniejsze (dotąd) operacje z jakimi musieli się męczyć wszyscy technicy (np. filmowi). Wygląda to ciekawie i przekonująco, choć oczywiście zawsze w takich wypadkach należy bardzo dokładnie przetestować oprogramowanie, bo w rzeczywistości to wszystko tak ładnie nie musi wyglądać (jest to duże, zaawansowane i drogie oprogramowanie, które wymaga bardzo skrupulatnego przetestowania).

Ja bardzo chętnie bym się z takim oprogramowaniem dokładnie zapoznał;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...