sobota, 8 sierpnia 2009

Staszek szybki jest ? ;)

Dziś rozpoczynam miesiąc ze Staszkiem Mąderkiem, wskazując jego co bardziej ciekawe dokonania. Ma to pewien ukryty cel, o którym na razie sza... ;)

Pierwszą bardzo znaną produkcją Staszka były "Gwiazdy w czerni" z 2000 roku, czyli parodia zwiastuna filmowego (ponoć nagrodzona jako film krótkometrażowy), która w ekspresowym tempie trafiła na dyski twarde w polskich domach (internet wtedy był jeszcze luksusem dla geeków ;) a YouTube'a jeszcze nie było na świecie !:D ).
I bez przydługiego wstępu zapraszam do obejrzenia: Gwiazdy w czerni (link na YT):


Tym filmem, Staszek podbił serca wielu miłośników multimediów oraz świata Gwiezdnych wojen. Oto wypowiedź niejakiego RicoAMPL na YT:
    W tej chwili to już klasyka ;-) (...)
Pariodia rozpoczęła jego sławę sięgająca niemal uwielbienia w np. polskim fandomie SF, szczególnie mam tu na myśli nieletnią płeć piękną (letnią też :D), ale i tę płeć zuuupełnie brzydką ;):):)


Update:
Na tym blogu filmiki Staszka można zobaczyć między innymi w postach:
- Staszek szybki jest - edurom
- Gwiazdy w Czerni - TELEDYSK Angeliki Mietkiewskiej
- Grube ryby...
- Polcon 2k8 - uwalniamy fantazję

2 komentarze:

DAK pisze...

Hehe, widziałem to jakiś czas temu, boki zrywać :D :D :D

Tdc pisze...

ano, ano ;) Bo film ten ma już parę lat;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...