sobota, 8 stycznia 2011

Czyim wynalazkiem jest nienawiść ?

    Walkę stworzyła natura, nienawiść jest wynalazkiem człowieka.

    źr. Karel Čapek (Wikicytaty)

4 komentarze:

gall anonim pisze...

Mozna się tylko domyślać że szczególny przypadek nienawiści do windows jest jednak pozytywnym światełkiem w morzu ogólnej nienawiści i osobistym wynalazkiem TDC świadczącym o jego osobistej wielkości. Co zostało powiedziane.

jury pisze...

Wielka szkoda, że natura ludzka nie pozwala wielu osobom krytykować w "4 oczy" tylko krytykują oni anonimowo :(

Tdc pisze...

he, he, no tak...

Wiesz jury, większość ludzi przechodzi przez etap rozwoju, w którym zdają sobie sprawę z tego, że ich własna psychika jest dla nich największym ograniczeniem (o jednym aspekcie tego tematu pisałem kiedyś w tym miejscu).

A co do tego co napisałeś, to jest to o tyle dziwne, że ja otwarcie mówię, że czekam na wszelkie rozmowy, dyskusje oraz w dodatku w ciągu roku jestem dostępny w różnych częściach kraju, przykładowo w tym roku byłem 3 razy na pomorzu. Jeśli tylko czas na to pozwala to ja chętnie dowiem się twarzą w twarz co ktoś ma mi do powiedzenia.

Ja nie wiem, czy to za dużo czasu niektórzy mają, czy może już brakuje miejsca w internecie do wypisywania bzdur ??

Tdc pisze...

I jeszcze trochę statystyki, na 254 posty z cytatami na tym blogu, dopiero ten spowodował, że doczekałem się przyrównania do niego przez anonima.Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...