piątek, 28 stycznia 2011

Global Game Jam, PolyJam 2011 - już dziś !

O godzinie 16:00 rozpoczyna się Global Game Jam, czyli bardzo interesująca inicjatywa dla osób twórczych. Wcześniej pisałem o tym wydarzeniu w tym poście.

Ja już jadę !;)


Update 31 stycznia:
Ciekawa sprawa, ze statystyk strony Global Game Jam, wychodzi czarno na białym, że projekt który wygrał ma teraz 82 odwiedziny, miejsce drugie 64, a moje miejsce trzecie ma... 297 ! 8-O

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Cześć,
Skąd Ty bierzesz czas na te wszystkie party?

Tdc pisze...

Jeśli to Tobie trochę humor poprawi, to lecę resztką sił, szczególnie dziś ledwo ciągnę :/ Poza tym wcale nie bywam na wszystkich imprezach na których chciałbym być...


ps. proszę o podpisywanie się, nie ma się czego wstydzić ;)

Faust pisze...

Siła Aol po prostu jesli chodzi o ogladalnosc produkcji z PolyJam'u (całkiem fajne ustrojstwo nawiasem mówiąc:))

BTW Wlazlem do Ciebie zerkająć na TLSF, gdzie dorwałeś info, że na filmie jest prezentowany prototyp STARFIGTER'a?

George pisze...

Gratulacje!
Gra jest fajna i fajnie wyglądają kropelki, ale strasznie trudno się gra na emulatorze.
Pewnie z tabletem, albo piórem świetlnym jest łatwiej...

Ł pisze...

Witaj Tomku!

Cieszę się, że mieliśmy okazję się poznać - Atarowe wspomniania ożyły ;)

Wrzuciłem filmik z Twojej prezentacji na YT, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. Możesz też przeczytać moją mini-relację z Poly jamu - znajdziesz tam też wspomniane filmy :)

http://bygamedesign.wordpress.com/2011/02/11/global-game-jam-2011/

Pozdrawiam!

Tdc pisze...

Sorry chłopaki, że tak późno odpisuję, ale ostatnio miałem sporo roboty oraz problemy z netem.


Faust, tak AOL to bardzo fajna społeczność. Co do wzrostu oglądalności to oczywiście społeczność ta ma duże znaczenie, jednak chyba ją przeceniasz, bo ja nie zakładam, że każdy czytelnik będzie klikał w linki aby zobaczyć moje wypociny. W mojej ocenie jeśli 50 osób z AOL jednak kliknęło to jest to i tak baardzo dużo. Więc gdzie pozostałe 247 ? a dziś to nawet o kilka setek więcej.

> gdzie dorwałeś info, że na filmie jest prezentowany prototyp STARFIGTER'a?

Wiesz to było parę lat temu, już nie pamiętam (a moje notatki są na innym kompie). Ale widziałem film, w którym wyraźnie widać działającą grę oraz w dokumentach można zobaczyć tę grę - czyli że to była ta sama gra, bo koszt wyprodukowania podobnych rzeczy wtedy był taki że innej ewentualności nie ma (w filmie można zobaczyć jak słabe są niektóre animacje komputerowe przygotowane na superkomputerze oraz wyobrazić sobie ich koszt).


Dzięki George ! Grafika do gry powstała maksymalnie szybko, bo nie było innej grafiki;) Natomiast sama gra będzie dokładnie niebawem opisana, przykładowo trzeba mieć do niej świetną myszkę. Będzie też przygotowana nowsza wersja gry, gdzie będzie się grać nieco łatwiej – ale tylko nieco ;)


Witaj Łukasz!

Ja również się cieszę, a Wasza gra od początku bardzo mi się podobała. A co do atarowych wspomnień to bardzo mnie interesują muszę się Ciebie podpytać o to przy najbliżej okazji;)

Co do filmiku to nic nie szkodzi, bardzo ciekawy materiał - dzięki!
Podaję jeszcze raz link:
Global Game Jam 2011

Pozdrawiam Was !Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...