czwartek, 23 stycznia 2014

Global Game Jam 2014

Impreza zaczyna się już jutro! A co to jest? To wspólne tworzenie gier w ciągu 48 h, w tym roku w 73 krajach oraz aż 450 lokalizacjach!

Zapewne wiecie, że tworzenie gier to świetna zabawa, dlatego imprezy tego typu to dobrze spędzony czas. Można poznać nowych, ciekawych ludzi oraz zobaczyć jak tworzą gry (bo każdy robi to inaczej, za pomocą innych narzędzi itp.).

Ja rok temu zostałem poproszony o wygłoszenie wykładu otwierającego imprezę pt. "Klasyczne gry wczoraj i dziś" (zaprezentowany wraz z Sikorem), dlatego w tym roku zaprezentuję drugą część tego pokazu.

Tu oficjalna stronka GGJ - zakładka z PolyJamem 2014 - czyli lokalizacja w stolicy..


Zapraszam do Politechniki Warszawskiej;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...