niedziela, 18 maja 2008

Indiana J. IV – 22 maja – idziemy do kina ?:)

Tym razem organizuję nasz wspólny wypad do kina, za pośrednictwem mojego bloga i tak to już pozostanie. Od tej pory w postach wszyscy będę się wypowiadać, składać propozycje itp. Ja również, nie będę już wysyłał tyle listów e-mail, lecz wszystkie informacje będą zamieszczane tutaj – myślę że uprości i usprawni to cały proces:)

Ilustracja z Google Grafika (www.geektown.co.uk)

Teraz zbliża się premiera IV (początkowo nieplanowanego) Indiany Jonesa: Królestwo kryształowej czaszki (ang. Kingdom of the Crystal Skull). Jest ona planowana na 22 maja br.

Tu mamy drugi zawiastun:


A więcej tutaj na YouTube.
Co ciekawe na YT powyłączano w niektórych zwiastunach tego filmu, możliwość zamieszczania na stronach – niezła ciekawostka ! 8-/

Moja propozycjaZapraszam Was do tego samego kina, w którym byliśmy poprzednim razem na premierze „Rysia”, czyli do centrum handlowego Arkadia (jest tam chyba dobry dojazd dla każdego) – jest tam Cinema City (tu jest info).

    Cinema City Arkadia
    Al. Jana Pawła II 82
    (Centrum Handlowo-Rozrywkowe Arkadia)
    00-175 Warszawa

Byłem dziś w kinie i wszystko dla Was sprawdziłem:

Właściwie już teraz moglibyśmy wybrać dzień 22 V, jako dzień, w którym się spotykamy, ale coś czuję że jest teraz zbyt mało czasu abyśmy się wszyscy zebrali (bilety trzeba zamówić już dziś – bo przed premierą może nie być miejsc). Dlatego proponuję jakiś inny termin, więc proponujcie termin oraz godziny jakie Wam odpowiadają, rozumiem, że najbardziej odpowiednią porą jest po 18:00.
Dlatego głosujcie – wszystko zależy od Was:)

Zamawianie miejscówekTym razem zmieniam – reguły: tylko Ci co wpłacą na konto lub osobiście - biorą udział w naszej premierze, bo ja szczerze mówiąc miałem zwykle sporo problemu jak zakładałem pieniądze...
Wadą tego rozwiązania jest to że nie mogę Wam w tej chwili zagwarantować promocyjnej ceny biletów, ale jeśli zbierzemy odpowiednią ilość osób (z tego co pamiętam to ~15), to oczywiście ja coś wytarguję w kinie i ceny będą atrakcyjne – tak jak np. poprzednim razem. W takim wypadku wszystkim, którzy wpłacili – przeleję nadpłatę.

Oficjalne ceny biletów:
* Poniedziałek - Piątek (piątek do godz. 17:00): Dorośli: 20 zł, Studenci: 16 zł
* Piątek – Niedziela (obowiązuje również w święta): Dorośli: 25 zł, Studenci: 18 zł

Moje konto, na które wpłacamy za bilety:
mBank:
13 1140 2004 0000 3502 4963 3458
    Ci którzy nie pamiętają mojego adresu – niech napiszą do mnie e-mail lub prościej: wpiszą swój adres bo i tak to nie ma żadnego znaczenia co się wpisze w te pola.

W tytule przelewu możecie dać „kino”, ilość osób za którą wpłacacie oraz termin jaki wybieracie.


A na zakończenie pragnę Was powiadomić że we wrześniu w kinach pojawiają się najnowsze Gwiezdne Wojny ! Tzw. „Wojny Klonów” ! więc znów będziemy mieli okazję do tego aby się spotkać!:) Bez względu na to co niektórzy już dziś mówią o tym filmie my się – jak zwykle to bywało – przekonamy o tym osobiście !:)
Dlatego już dziś Was zapraszam do kina !:)

3 komentarze:

Tdc pisze...

Jak widać - sporo zmian - mam nadzieję że na lepsze!:)

Tdc pisze...

Witam! Widzę że jakoś nikt nic nie proponuje, część osób nie może, część wyjechała, a czas leci więc oto moja propozycja:
Sobota 24 maja - ale chętni wpłaty muszą wykonać max do środy bo miejscówek może nie być!
Drugi termin – bardziej realny to:
piątek 30 maja – wpłaty również max do środy (28 maja), muszę zrobić wtedy rezerwację (dobre miejscówki!:), wytargować ewentualną zniżkę na bilety itp.
Godzina po 18:00.

Jakby co to aktualne mogą być oba terminy, więc wpłacajcie na ten termin, który Wam odpowiada:)

Ważna rzecz: w Waszym interesie jest abyście wpłacali już teraz a nie czekali do ostatecznych terminów jakie zaproponowałem – ja będę na bieżąco informował o ilości osób – więc dzięki temu wcześniej będziecie wiedzieć, że będzie zniżka na ceny biletów itp.

Pozdrawiam Was serdecznie!

Tdc pisze...

Witajcie !
Oczekuję propozycji oraz ew. wpłat na termin: piątek 30 maja po godzinie 18:00 – wpłaty max do środy (28 maja).

Pozdrawiam!Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...