czwartek, 29 maja 2008

Nowy film The Last Starfighter - niebawem:)

Jak można przeczytać w necie podobno w wytwórni George Paige and Associates planowany jest sequel klasycznego filmu SF pt. „The Last Starfighter” !:) Reżyserem ma być ta sama osoba co wcześniej czyli Nick Castle, natomiast scenarzystą Jonathan Betuel. W jednej z głównych ról ma zostać obsadzony wcześniejszy „ostatni Starfighter” Lanc Guest, który tym razem zagra ojca kolejnego wybrańca.

Jest to informacja całkowicie niepotwierdzona - ale bądźmy dobrej myśli – może znów będzie okazja do wypadu do kina i wspominania czasów dzieciństwa:)

Wcześniej wspominałem o automacie z tego filmu - o czym można przeczytać w tym miejscu.

Źródło: zakazanaplaneta.pl

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...