piątek, 27 marca 2009

Wojtek hit generator w TVP;)

Dziś w TVP można zobaczyć mego kumpla ze szkolnej ławki, który jak widać dochrapał się „swojego” programu ;)

Chodzi mi o Wojtka Olszaka (Wikipedia) wspaniałego muzyka, którego wspominam z przyjemnością.
W programie pt. "HIT GENERATOR" (Wikipedia), Wojtek pełni rolę jednego z 3 jury, w loży komentatorskiej zabiera głos obok Zbigniewa Hołdysa i Edyty Jungowskiej.

Na marginesie dodam, że kiedyś na wiele sposobów próbowaliśmy razem współpracować z Bajtkiem (czyli głównie Atari Magazynem) a odbywało się to jeszcze z Jarkiem J.
Niestety niewiele z tego wyszło, szczególnie, że Wojtek i Jarek to przede wszystkim muzycy i się dość mocno zaangażowali w wiele ciekawych rzeczy, które dziś są już historią opisywaną np. na Wikipedii;)

Program jest do zobaczenia (strona TVP) w piątki na TVP2 o godzinie 22:35. Następnie jest emitowany w niedzielę na TVP polonia o 21:05.


Update:
Dziś po raz pierwszy (jednym okiem) oglądałem program i muszę powiedzieć jedno: cytat odnośnie rock and roll (Wikipedia) z książki z 1980 roku był rewelacyjny ;):)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...