sobota, 6 marca 2010

AmiWaWa 2 - impra dla Amigolubców;)

Od kolegi Bartka dostałem zaproszenie na Amigową imprezkę AmiWaWa 2 - tu stronka z info.

Imoprezka odbywać się będzie w sobotę 13 marca 2010 roku, w Warszawie, w Klubie Kultury "Anin" ul. V Poprzeczna 33 od godziny 11:00 do 18:00.

Ja w swoim imieniu zapraszam na tę imprezkę, gdyż warto aby każdy kto wychował się tylko na pecetach, poznał komputery o odmiennej architekturze, a przy okazji przekonał się, że pecety to nie jest rozwiązanie najszczęśliwsze (architektonicznie).


Dodatkowo po imprezce zapraszam Was wszystkich na spotkanie w Pizza Hut (wykorzystamy fajną pizzową promocję jaką tam teraz mają). Postaram się zrobić nam rezerwację gdzieś w centrum, dlatego proszę o dopisywanie się w komentarzach przez tych, którzy planują się pojawić - piszcie ile osób. [Patrz drugi update]


Update:
O premierze komputerów Amiga i Atari ST pisałem ostatnio w poście pt. Premiera Amigi i Atari ST w 1985 roku.


Update godzina 21:20:
Na początku planowałem spotkanie w Pizza Hut w centrum jednak ze względu na lokalizację AmiWaWa 2, wielu z nas pewnie będzie jechać samochodem, a w centrum pewnie będzie kłopot z parkowaniem. Dlatego ustalam, że spotkanie w pizzerii odbędzie się w c.h. Arkadia (Al. Jana Pawła II 82), które ma duży parking. Wstępnie umawiamy się na godzinę 19:00, choć pewnie wielu z nas będzie wcześniej.


Update 12 marca:
Nie chcieli mi zrobić rezerwacji w Pizza Hut bo sobota o tej porze to dla nich żniwa;) ale jakoś się udało. Rezerwacja jest na moje nazwisko i wszyscy są zaproszeni. Zarezerwowałem kilka miejsc dla nas na 18:30, obiecali, że jeśli będzie nas raptem więcej to znajdą się dodatkowe miejsca.
Bardzo proszę osoby, które chcą się z nami zabrać aby do mnie jutro dzwoniły, bym powiększył rezerwację. Telefon do mnie znajdziecie w korespondencji e-mail.


Update:
Fotorelacja z tej imprezki.

5 komentarzy:

Tdc pisze...

W tej chwili zapowiedziały się dwie osoby, kilka się zastanawia (przykładowo Beti wstępnie chce się pojawić itp.).

Tdc pisze...

Beti potwierdziła obecność!

Jednak chyba nie będzie nas zbyt wielu, Gzynio wyjedzie, parę osób nie może, a jeszcze inni nie lubią Amigi ;):)

Ijon Tichy pisze...

będę + Kuba H.

Tdc pisze...

Ok, niestety tak jak pisałem wiele osób jutro wyjeżdża więc na razie jest nas mało: Reg, Beti, Ijon Tichy i Kuba. Commodore'owcy na razie się nie zadeklarowali.

W tej chwili zarezerwowałem na moje nazwisko 5 miejsc w Pizza Hut Arkadia od godziny 18:30. Jeśli jeszcze ktoś się do nas wybiera proszę dać znać aby powiększyć ilość miejsc (jutro najlepiej do mnie dzwonić – telefon macie w moim e-mailu).

Tdc pisze...

+ 1 osoba;)Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...