piątek, 25 lutego 2011

Nowa stronka WWW grupy Our 5oft

Polska ma się czym poszczycić, w tym właśnie taką grupą jak Our 5oft (Atariki), która tworzyła demka i gry. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że robili to na długo przed powstaniem demosceny ! Pirx określił to w ten sposób, że nie była to jeszcze scena, ale "proto-scena".

Od niedawna Pirx uruchomił nową stronkę tej grupy, gdzie znajdziemy wiele ciekawych programów, również tych najstarszych. Zapraszam na:

5oft.pl

2 komentarze:

Sikor pisze...

Wow, Pirx mi się nie chwalił... Polecam Unite Our5oft part - do dzisiaj uważam je za jedne z najciekawszych demek w historii (na przykład 3 linie skaningowe w jednej linii obrazu)...

Tdc pisze...

No mi też się nie chwali osobiście;) bo to skromny chłopak ;)

Tak demka tej grupy są rewelacyjne, a konkretnie to nie są trzy linie skaningowe, a 3 (a nawet 4) tryby głębi koloru w jednej linii rastra.Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...