wtorek, 15 lutego 2011

YouTube - Gratuluje sobie hojności

Do tej pory miałem sporo problemów jeśli chciałem przesłać na YouTube film dłuższy niż 15 minut (wcześniej YouTube dawało taką możliwość dla niektórych typów kont). Co prawda zawsze była możliwość skorzystania z ciekawego rozwiązania jakim jest Vimeo. Mimo to jeśli ktoś musiał materiał zamieścić na YouTube to musiał się sporo namęczyć.

Jednak od kilku dni (na wszystkich moich kontach) podczas przesyłania filmów pojawia się napis:
    Gratulacje! Możesz teraz przesyłać na konto filmy trwające dłużej niż 15 minut. Kliknij poniższy przycisk Prześlij, aby wybrać film.

    lub

    Congratulations! Your account is now enabled for uploads longer than 15 minutes. Click the Upload button below to select a video.
Z tego wynika, że serwis ten zdecydował się na lekkie poluzowanie zakazów (bo jeśli dostałem to na wszystkich kontach to nie za zasługi).

Nie wiem komu i dlaczego gratulują - jednak przyjmuję to z zadowoleniem. Ograniczenie filmów do 15 minut jest śmieszne, wreszcie skończą się tutoriale, recenzje i relacje, w których spanikowany autor krzyczy do mikrofonu muszę kończyć, X pokarzę Wam potem, do zobaczenia w następnym odcinku ! w tym ostatnie słowo jest przycięte jakby go zastrzelili ;)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...