niedziela, 20 lutego 2011

Jak chłodzić gorącą... GeForce GTX470 ;)

Jakiś czas temu DAK zamieścił na Benchmark.pl bardzo ciekawy artykuł o tym jak zamocować nowe, lepsze chłodzenie do karty GeForce GTX470. Całość bardzo użyteczna, solidnie opisana i sfotografowana znajduje się w tym miejscu: ZALMAN VF3000F - sposób na gorący GeForce GTX470.

DAK nam się rozwija;) czekamy na więcej!

4 komentarze:

DAK pisze...

Witaj(cie) ;)

Dziękuję Tomku za informację o moich wypocinach na Twoim blogu :)

Rozwija, rozwija, ale w innym kierunku - recenzja, to taki mały wybryk, ot chciałem się sprawdzić jak to wyjdzie i przyznam, że jak na pierwszy raz sam jestem bardzo mile zaskoczony. Pomijając już kwestię błędów mniej i bardziej znaczących. Na pewno jeszcze coś opublikuję (jak znam siebie - nie raz).

Dawno mnie na Smakowitościach nie było, ale w moim żywocie zachodziło sporo zmian, którym musiałem stawiać dzielnie czoło. Przyznam, że nie jest to wcale takie proce ...

pozdrawiam
dak

P.S.
Widzę, że czasem w komentarzach zabiera głos P.(Sikor)S, którego korzystając z okazji pozdrawiam.

Tdc pisze...

Witaj!

Nic nie szkodzi, podsyłaj więcej. Tworzenie zwykle jest przyjemne, wiem po sobie;)

Niestety każdy z nas ma różne sprawy na głowie, różnie to bywa.

Sikor tu czasami zagląda, ale w odróżnieniu od Ciebie nic nie pisze :(

Również pozdrawiam!

DAK pisze...

Zatem musisz popracować nad trolling'iem w komentarzach.

Tdc pisze...

Tak, trollom wypowiedziałem wojnę po ostatnich zaśmiecaniach tego bloga.Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...