sobota, 12 grudnia 2009

Homeopatycznie na Wikipedii ;)

W Wikipedii w dyskusji do tekstu pt. "Homeopatia" w rozdziale "Do przeciwników homeopatii", wikipedystka Lidia Fourdraine otwarcie przyznająca się do sympatyzowania z tematem, napisała między innymi:
    Proszę umieszczać materiały krytyczne dotyczące homeopatii a volonté w rozdziale "Krytyka homeopatii", natomiast NIE WANDALIZOWAĆ artykułu. Artykuł przedstawia, czym jest homeopatia w mniemaniu homeopatów, bo oni są w tej materii kompetentni.
    (...)
Na to inny (anonimowy) Wikipedysta odpisał:
    Oczywiście. A członkowie Towarzystwa Płaskiej Ziemi są kompetentni w sprawie płaskości Ziemi. Jednak ich opinii nie ma w artykule Ziemia. Ciekawe, dlaczego...
    (...)

O temacie homeopatii wspominałem ostatnio w poście pt. "Homeopatia nielegalna w Polsce".

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...