środa, 23 grudnia 2009

W Świstaku pierwsze opłaty

W grudniu serwis aukcyjny Świstak wprowadził pierwsze opłaty w swoim serwisie, na szczęście dotyczą one tylko "dodatkowych opcji", czyli opcji eksponowania aukcji. Jak czytamy w regulaminie serwisu:
  Treść załącznika nr 4 do Regulaminu „Cennik opłat”
  I Postanowienia ogólne

  (...)
  2. Podczas wyboru opcji dodatkowych Użytkownik ma prawo wybrać spłatę należności w postaci polskich złotych lub w postaci wirtualnej waluty Srebrne.
  (...)

  A. Opcje dodatkowe - cennik
  Nazwa opcji dodatkowej Okres trwania Cena
  Promocja na stronie głównej 2 tygodnie 10 zł
  Promocja w kategorii 2 tygodnie 5 zł
  Promocja aukcji poprzez wyróżnienie 2 tygodnie 3 zł
Nie są to wygórowane ceny (bo na allegro strona główna kosztuje około 100 zł), jednak jest to znacząca zmiana w tym serwisie aukcyjnym, na razie nie będzie zbyt dotkliwa dla użytkowników, ale... robi różnicę ;)
W mojej ocenie jest to kolejny znak, że w Polsce jest kryzys :(


Ostatnio o tym serwisie aukcyjnym pisałem w postach:
* świstak bez licytacji ??
* 400 000 aukcji na świstaku (obecnie jest to 676 681 aukcji wg aukcjostat.pl)
* kto kupi srebrne ?

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...