środa, 10 marca 2010

Sąd wie, że Ziemia przetrwa ??

W 2008 roku, w poście pt. Gigantyczny akcelerator... cząstek ;), pisałem o Wielkim Zderzaczu Hadronów, tzw. LHC (ang. Large Hadron Collider):
    (...) Choć już pojawiały się opinie, że po uruchomieniu może nastąpić jakaś katastrofa, w rodzaju eksplozji jądrowej lub nawet powstania czarnej dziury, która pochłonęłaby Ziemię :D :D
    Na szczęście pobliscy mieszkańcy nie popadli w histerię i nie brali tych prognoz poważnie... choć może powinni ;)

Wbrew moim słowom okazało się, że jednak niektórzy wzięli sobie do serca te prognozy, jak czytamy w dzisiejszym newsie pt. Zderzacz Hadronów zniszczy Ziemię? Sąd: nie (wiadomości.pl), ktoś jednak naukowców zaskarżył ;)

Ciekawy jest komentarz jednego z internautów:
    ... dawno się tak nie bawiłem :))

    Sąd powiedział ; Nie utonie ! ... to , nie utonie ! Sąd jest niezawisły :(((
... bo faktycznie przesadzają.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...