środa, 15 kwietnia 2009

80 miliardów zdjęć ! (TV)

Na kanale Viasat History (Wikipedia), 18 kwietnia odbędzie się premiera programu poświęconego: fascynacji oraz rozwojowi fotografii od jej początków, aż do fotografii cyfrowej. Hasłem reklamującym dokument jest zdanie: rocznie wykonywanych jest 80 miliardów zdjęć – i nie będzie w tym nic przesadnego jeśli powiem, że ludzie na tym nie poprzestaną ;)

Co ciekawe w internetowym programie nie ma mowy o tym dokumencie... :(


Update:
Dokument został wyemitowany, prezentował się ciekawie choć ja niestety nie miałem czasu oglądać (jedynie rzuciłem okiem). Postaram się załapać na powtórkę.

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...