czwartek, 30 kwietnia 2009

W UPC... drożej !

Ostatnio w postach:
- Witam wszystkich poprzez Multimedia!
- Multimedia Polska - interesująca oferta
wspominałem o tym, że ze względu na fatalne funkcjonowanie usług UPC oraz bardzo interesującej oferty Multimediów zrezygnowałem z usług pierwszej i przeniosłem się do tej drugiej firmy.

Jak opisywałem we wspomnianych postach, oferta firmy Multimedia (szczególnie w Warszawie) jest znacznie tańsza od UPC przy równoczesnym zagwarantowaniu znacznie szerszego wachlarza usług, możliwości itp. Spodziewałem się, że UPC w obliczu takiej konkurencji również obniży swoje ceny, jednak na razie stosuje inne techniki...

Właśnie dostałem informację od osoby, która jest abonentem UPC (i nie są jeszcze u niej dostępne Multimedia), że UPC zadzwoniło do niej i zaproponowano nową ofertę (gdyż w tym miesiącu kończy się umowa). Zaproponowano te same usługi co obecnie (net chyba szybszy), ale za 10 zł więcej !!!

Dla przypomnienia ja obecnie płacę o ponad 50 zł mniej niż w UPC i mam znacznie lepszą ofertę i możliwości (NIE ZAMIENIŁBYM SIĘ ZA NIC W ŚWIECIE! przykładowo dlatego, że dzięki znacznie szerszej ofercie programowej teraz nie mogę narzekać, że w TV nie ma co oglądać).


Ten post miał się nazywać UPC dalej sobie robi jaja... :(, ale już taki kiedyś napisałem :-P

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Reporting of factual information in a free and fair manner
is the very essence of this profession. He spoke
slightingly but without bitterness of everything he had written, and I knew his new book
must be very good for him to speak, without bitterness,
of the faults of the past books. As a whole the
paper has some major drawbacks, there are no pictures, essentially
no world news and the front page contained a spelling error.
He proudly displays a disdain for homosexuals,
especially those that are HIV-positive,
by stating that they should be sequestered away from the rest of Frances
moral society. But I felt I had something interesting, if
not unique, to say about the Mafia because as a boy I had listened not
only to Mafiosi in my stepfather's kitchen but to first and second generation Sicilians who understood how and why the Mafia had gotten a foothold in this country.

Look into my page :: click hereJeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...