wtorek, 7 kwietnia 2009

Allegro + Microsoft = IE 8

W poniedziałek 6 kwietnia allegro.pl rozesłało swoim użytkownikom informację o współpracy Allegro z firmą Microsoft, czego rezultatem jest łatwe przeszukiwanie serwisu aukcyjnego w najnowszej wersji Windows Internet Explorera 8 (o pojawieniu się tej najnowszej wersji IE była mowa w tym miejscu).

Dodatkowo, wraz z promowaniem najnowszego IE, rozpoczął się konkurs z typowym frazesem "wygrywaj codziennie atrakcyjne nagrody". Pojawia się tez napis "bądź pierwszym użytkownikiem Windows 7" - czyli przy okazji rozpoczęła się promocja nowego systemu Windows również w PL.

Wspomniany spam ;) odwołuje się do specjalnej podstronki oznaczonej "pobierz allegro internet expolorer 8" (http://marketing.allegro.pl/ie8/) - zawartość szyta baaardzo grubymi nićmi...

No ładnie... ale dlaczego rozpoczęto współpracę akurat z Microsoftem ?
Złośliwi mogliby powiedzieć: swój ciągnie do swego ;):)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...