piątek, 8 maja 2009

AmiParty VII w Chełmie 16 maja

Adam podsyła nam info o nadchodzącym party dla najfajniejszych platform alternatywnych: tu stronka party: VII AmiParty w Chełmie, oto info:
    W dniach 16/17 maj 2009 odbędzie się kolejny zlot userów komputerów: Pegasos, Amiga oraz wszelkich ich klonów, kloników, zapraszamy także userów wszelakich Makówek, Atari, Commodore, Spectrumów czyli wszystkich użytkowników alternatywnych systemów operacyjnych (Linux, AROS, BeOS) oraz innych małych i dużych entuzjastów komputerów
Oto info na serwisie dobreprogramy.pl: Chełm: zlot miłośników Amigi i alternatywnych systemów.

Ja się nie stawię, gdyż jestem obecnie mocno zarobiony, o czym napiszę niebawem, natomiast w innych okolicznościach - to całkiem chętnie ;)

Dzięki Adam za info !:)

Brak komentarzy:Jeśli nie jest zaznaczone inaczej (lub nie jest zaznaczone wcale) zamieszczone ilustracje pochodzą z Wikimedia Commons lub są mojego autorstwa.


Ta strona używa cookies oraz innych technologii Google (i innych firm w specjalnych dodatkach po prawej stronie) w celu prawidłowego działania tej stronki (jej elementów jak np. ankiety, reklamy itp.) oraz zbierania statystyk. Korzystanie z tego bloga powoduje zapisywanie typowych plików na Twoje urządzenie (np. komputer, tablet itp.) o ile w ustawieniach przeglądarki nie zmienisz tego.

W UE się ludziom w głowach przewraca, więc dla świętego spokoju zamieściłem to absurdalne ostrzeżenie...